Українці перебувають під масованим впливом російської пропаганди
- Сумська ОДТРК

Та лише цього року вони усвідомили, що з нею треба боротися. Навчити розпізнавати брехню та протидіяти їй – таке завдання серії тренінгів для вітчизняних журналістів, переважно сходу та півдня України. Відбувся семінар в Сумах – у ньому взяли участь гості з Луганщини, Києва та Сімферополя.

Україна стала об’єктом масштабної інформаційної агресії. На передовій – прикордонні області. І виграти війну у всесвітньому павутинні не менш важливо, ніж здобути перемогу на полі бою.

Максим приїхав до Сум із Луганщини – каже, нині навколо його «малої батьківщини» дуже багато хибних стереотипів і неправдивої інформації. Регіональним журналістам розповіли, як аналізувати телевізійні програми й новини на предмет пропаганди і давати брехливій агітації аргументовану відсіч. Поради прості, але дієві – наприклад, Google допоможе розпізнати підроблене фото, а YouTube – фейкове відео, де заявлений зміст або дата не відповідають дійсності.

Тренінги вже відбулися в Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Дніпропетровську – попереду Черкаси і Кіровоград. Адже протидіяти кремлівському «Міністерству правди» українці можуть лише гуртом.

(via)

0 коммент.:

Отправить комментарий

^ Наверх